For_FuN_ napisał(a):

|
Przede wszystkim to mamy uboga pod wzgledem technicznym kadre...
|
To prawda, szczególnie że nie jest prosto grać przy takim skomasowaniu rywala na swojej połowie.Może głupie porównanie ale wiemy jak technicznie gra Barca i jak Inter się okopał to nawet takie kozaki nie były w stanie nic zrobić.
Wiadomo, my nie Barca, reszta nie Inter ale problem podobny.
Mówi się że jak za młodu się nie złapie techniki to potem już za późno.Ja myślę że to nie tak do końca.Każdy element można poprawić poprzez powtarzanie go na treningach, tylko niestety tego się w miesiąc nie zrobi.