Evenstar napisał(a):

Póki ludzie jak Wojciechowski, będą płacić za Sobiecha 1 mln to polscy piłkarze nie przestaną być tak nieadekwatnie drodzy.
Pozdrawiam
|
A może to znak czasów. Może Wisła też powinna zacząć płacić po milion euro za 1 gracza.
Z tego co pamiętam to kiedyś Smuda coś wspominał o tym że Cupiał chce płacić po milion euro za zawodnika ale on jako trener kadry odradzał mu bo nie widzi zawodników w Polsce za których mozna by tyle płacić.