Evenstar
Nie widzisz żadnych kandydatów z naszej ligi ale jakoś dziwnym trafem coraz bardziej odstajemy od wielu zespołów z tejże ligi. Może za mało meczów naszej kopanej oglądasz?
Wiesz - to jest tak jak z Wilkiem, 80% forum nie widziało go w akcji zanim trafił do Wisły, większość myślała że to będzie dno, a dzisiaj wielu woli go od Sobola a nawet jeden widziałby go w reprezentacji Polski

A czy taki Gol z Bełchatowa z Poźniakiem (dla przykładu) są gorsi od Wilka? Nie, no ale ich tylko w meczu przeciw Wiśle może nasi forumowi eksperci widzieli raz w życiu.
Żeby nie było nieporozumień - jak zaczniemy sprowadzać dobrych piłkarzy z zagranicy (dobrych znaczy powyżej 1 miliona euro minimum) to będziemy mogli strzelać takie mądrości że z naszej ligi nie widzę nikogo w Wiśle bo zaporowe ceny itd!
Bo można zadać pytanie w drugą stronę - który klub chciałby takiego Bunoze, Cikosa, Branco czy Boukhariego w składzie z naszej ligi poza Polonią Bytom?
Panowie zejdźmy na ziemię, albo dobrzy drodzy cudzoziemcy (nie Cikosy) albo sporo kopaczy z naszej ligi i wbrew pozorom wielu jest za darmo albo za niewielkie pieniądze bo kończą im się kontrakty (tak przeszli nam koło nosa Peszko i Mierzejewski), a gorsi od Bunozy, Cikosa czy Jovanića nie są. A skoro tak to po co przepłacać za takich Jovaniców jak można mieć Pilarza albo Sapele za darmo? Nie mówiąc że pewnie Sandomierski droższy niż nasz Bałkaniec nie jest?