Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7816
Stary 18.10.2010, 21:44
Evenstar
Nie widzisz żadnych kandydatów z naszej ligi ale jakoś dziwnym trafem coraz bardziej odstajemy od wielu zespołów z tejże ligi. Może za mało meczów naszej kopanej oglądasz?

Wiesz - to jest tak jak z Wilkiem, 80% forum nie widziało go w akcji zanim trafił do Wisły, większość myślała że to będzie dno, a dzisiaj wielu woli go od Sobola a nawet jeden widziałby go w reprezentacji Polski
A czy taki Gol z Bełchatowa z Poźniakiem (dla przykładu) są gorsi od Wilka? Nie, no ale ich tylko w meczu przeciw Wiśle może nasi forumowi eksperci widzieli raz w życiu.

Żeby nie było nieporozumień - jak zaczniemy sprowadzać dobrych piłkarzy z zagranicy (dobrych znaczy powyżej 1 miliona euro minimum) to będziemy mogli strzelać takie mądrości że z naszej ligi nie widzę nikogo w Wiśle bo zaporowe ceny itd!
Bo można zadać pytanie w drugą stronę - który klub chciałby takiego Bunoze, Cikosa, Branco czy Boukhariego w składzie z naszej ligi poza Polonią Bytom?

Panowie zejdźmy na ziemię, albo dobrzy drodzy cudzoziemcy (nie Cikosy) albo sporo kopaczy z naszej ligi i wbrew pozorom wielu jest za darmo albo za niewielkie pieniądze bo kończą im się kontrakty (tak przeszli nam koło nosa Peszko i Mierzejewski), a gorsi od Bunozy, Cikosa czy Jovanića nie są. A skoro tak to po co przepłacać za takich Jovaniców jak można mieć Pilarza albo Sapele za darmo? Nie mówiąc że pewnie Sandomierski droższy niż nasz Bałkaniec nie jest?
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.10.2010 o godz. 21:56.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując