Wyświetl pojedynczy post
Evenstar
Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Koszalin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7815
Stary 18.10.2010, 21:34
Prawda jest taka, że ciężko będzie wyrwać kogoś z naszej ligi - zaporowe ceny. Nawet z I ligi, drużyny za przykładem np Lewandowskiego podobno dają zaporowe ceny za swoich piłkarzy, a to doprowadza do ściągania średniaków z Bałkanów, Czech, Słowacji itp.. I własnie dlatego nasza piłka stacza się i będzie się staczać...

Nie sądzę, że piłkarz pokroju Pawła Buzały byłby dobrym zawodnikiem dla Wisły. Jakby powiedział Peszko, "szanujmy się, tak?" Szczerze, to nie widzę wielu kandydatów do gry w Wiśle w tej chwili, sam nie wiem.


Odpowiedz cytując