Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7814
Stary 18.10.2010, 21:26
Mogę nasunąć kilku zawodników z ekstraklasy, którzy mogliby się nam przydać.
Bramkarze:
-Grzegorz Sandomierski, rozwija się w bardzo szybkim tempie i obecnie jest chyba najlepszym bramkarzem ekstraklasy.
Łukasz Sapela.
-Paweł Kapsa, może to zabrzmi dziwnie, ale Kapsa w Lechii broni bardzo dobrze i równo, gdyby taki zawodnik do nas trafił był bym zadowolony.
Obrona:
-Huber Wołąkiewicz obecnie najlepszy w Polsce piłkarz na lewą stronę boiska pomijając Boenischa. Jednak obawiam się, że Lechia będzie żądała za niego ogromnej ceny. Może występować na środku jak i boku obrony
Krzysztof Bąk, za niego może Lechia nie będzie żądać wysokiej ceny, a jest zawodnikiem dobrym jak na ekstraklasowe realia.
Pomoc:
-Maciej Małkowski, szybki skrzydłowy i potrafi dośrodkować. Materiał na reprezentanta Polski.
Grzegorz Bonin, dobry drybling i potrafi dośrodkować
-Maciej Korzym.
Atak:
-Andrzej Niedzielan, bardzo bym chciał jego powrotu do Wisły jednak to bardzo mało prawdopodobne sądzę, że właśnie taki zawodnik by się nam przydał.
Paweł Buzała
+
Napastnik dobrze grający głową.



Najbardziej chciałbym, żeby sytuacja kadrowa była taka jak np. w sezonie 2008/2009 (kiedy zresztą zostaliśmy mistrzami) a w składzie pierwszego zespołu było tylko 3,4 obcokrajowców reszta to Polacy.
Ostatnio edytowane przez Titto : 18.10.2010 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując