polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
A ile sytuacji miał ten Brożek, co, geniuszu? Ile razy dostał prostopadłe, wrzutkę na czubek nosa, podanie na prawego woleja?
|
Dwie, tylko, że dwa razy się potknął. Tak gwoli ścisłości.
Co nie zmienia faktu, że mówienie o tym, że jest lepiej, bo wymieniamy na połowie rywala 5, a nie 4 podania jest tak samo bez sensu jak Piechniczka gadanie o rzutach rożnych.