Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2048
Stary 18.10.2010, 16:10
A kto byłby lepszy od obecnego trenera? Kulawik, Probierz? Może Kasperczak po raz 3?

Przestańcie, bo pęknę ze śmiechu. Mieliśmy już teoretycznie najzdolniejszego z młodego pokolenia Skorżę, żadnych wniosków? Póki miał w miarę zgrany zespół szło dobrze, później co raz gorzej. Dostając zespół po przebudowie, z masą graczy z łapanki w trakcie sezonu nie ma co oczekiwać od trenera cudów. Widać że trwa selekcja obecnych piłkarzy, sprawdzanie jak radzą sobie z pomysłem na grę trenera. Każdego trenera w jakimkolwiek klubie, z ligi silniejszej od naszej będę witał z radością. Grając z tymi samymi ludzmi na tym samym podwórku nie nauczysz się niczego nowego. Podobnie nasi trenerzy, grając ciągle między sobą, wybić się może tylko nieprzeciętny talent, a ja takiego nie widzę.

Problemem jest presja, prezes Basałaj powinien otwarcie powiedzieć, 'ten sezon jest stracony, po tragicznym jego początku.' I tyle, walczymy o miejsce w pucharach, czy nawet o lokaty 5-7. W zimie dojdzie 2-3 graczy, latem może kolejnych,max 3, aby nie burzyć kolejny raz zrozumienia w drużynie, i w następnym sezonie walczymy ponownie o mistrza. Zespół został odmłodzony, a to zawsze boli.
Odpowiedz cytując