Wyświetl pojedynczy post
glutusmaximus
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 18.10.2010, 15:29
Dwie rzeczy:
1. W tym zespole nie ma żadnej chemii. Żadnego ducha drużyny. A piłka to sport drużynowy Przede wszystkim. Jak każdy z nas by grał jak każde zagranie do kolegi jest komentowane machnięciem ręki bo akurat nie dałeś do pustaka na pół metra I wg mnie to się nie zmieni dopóki nie odejdą niektóre pseudogwiazdy.
2. Obecna drużyna to popłuczyny po DRUŻYNIE czasów Mirka Sz.,Franka, kosy itd. Po odejściu ostatniego (Arka) to już z tamtą Wisłą nie ma nic wspólnego. I Wisła , a właściwie jej właściciel przespał 10 lat. Gdzie wychowankowie? Gdzie tereny treningowe? Gdzie całe zaplecze profesjonalnego klubu. Gdzie kasa z transferów z Wisły. Wszystko w kieszeni u BC. To już najwyższy czas powiedzieć albo albo. Albo prawdziwy profesjonalny klub, albo Do widzenia panie BC. Bo marazmu i takich pseudowidowisk mamy dosyć.
Odpowiedz cytując