Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16034
Stary 18.10.2010, 14:32
ksero87 napisał(a):Wyświetl post
kur*a jakie to Polskie ;/ i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest ;/ kiedy nie zerknę na kamerce tylko pustki widać i kilku ludzi pałętających się po trybunie bez celu..
Podobno czyta nas ktoś z ZIKiT`u... a więc mój mały apel: ZRÓBCIE COŚ W KOŃCU Z TYM STADIONEM !
Spokojnie to tylko... awaria. Joanna "Awaria" Niedziałkowska.
Odpowiedz cytując