Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35957
Stary 18.10.2010, 14:21
Sprawa wygląda dość prosto: Chcąc uratować Wisłę grającą o najwyższe cele, trzeba zespół wzmocnić kompleksowo w istotny sposób. Nie może więc obejść się bez nowego bramkarza, naprawdę lepszego od Pawełka, przynajmniej 3 obrońców o naprawdę dobrej klasie (bo obrony nie mamy, a w dodatku jeden ze stoperów kończy karierę), 2 kreatywnych pomocników (bocznego i środkowego) i przynajmniej jednego napastnika. Nie ma tu przeproś, inaczej będzie zwykła prowizorka i kolejne wtopy wcześniej czy później, bo obecny materiał jest słabiutki nawet jak na nasze ligowe warunki.

Siedmiu klasowych zawodników to oczywiście dużo, ale takie są potrzeby dzisiejszej Wisły. I jeśli chcemy poważnie traktować przyszłość i przebudowę zespołu, Holendrzy muszą dostać od właściciela środki na nie. Jeśli nie dostaną, bo ktoś znów wymyśli jakieś "błyskotliwe inaczej" tłumaczenie, lub zasłoni się brakiem środków, obaj powinni zrezygnować podając za powód niepoważne podejście i traktowanie ze strony właściciela.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując