Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16032
Stary 18.10.2010, 14:09
rav napisał(a):Wyświetl post
Hehe, no tak, ale przecież p. Niedziałkowska pisała, że nie da się uruchomić zachodniej bez północnej, bo mają połączone systemy No to uruchomić północną bez zachodniej pewnie też się nie da ;-)
Zapomniałem Można by książkę wydać bredni które wygadywali p.Brutalna i tow.Majchrowski. Mysle ze sprzedaż byłaby niezła
Odpowiedz cytując