rav napisał(a):

Hehe, no tak, ale przecież p. Niedziałkowska pisała, że nie da się uruchomić zachodniej bez północnej, bo mają połączone systemy No to uruchomić północną bez zachodniej pewnie też się nie da ;-)
|
Zapomniałem

Można by książkę wydać bredni które wygadywali p.Brutalna i tow.Majchrowski. Mysle ze sprzedaż byłaby niezła