|
Moje pytanie trochę z innej beczki dlaczego skoro terapia dla Pana Darka Zastawnego przynosiła efekty NFZ jej nie opłaca? Wiem że jest ograniczenie do 3 lat jednak skoro to choroba nieuleczalna oznacza że państwo bierze odpowiedzialność tylko za pierwszy etap? Czy każdy musi sobie później radzić sam? A co jeżeli go nie stać na 4kafle miesięcznie?
Ostatnio były w wolnej (chyba jak FC nie wykorzystają wszystkich).
I jeszcze ma do was pytanie odnośnie szkół językowych. Czy znacie jakąś w miarę tanią przygotowującą do egzaminu TELC z rosyjskiego? przeszukałem neta ale ceny wahają się od 750-900za semestr plus kolo 600zeta za sam egzamin. Trochę dużo...
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 18.10.2010 o godz. 17:41.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|