Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16027
Stary 18.10.2010, 13:09
ksero87 napisał(a):Wyświetl post
czy tylko mi się wydaje, czy na trybunie na prawdę nic się nie dzieje ? Krzesełek nie przybywa czy tam ktoś kur*a pracuje ?!
w taką pogodę? Jak można spokojnie posiedzieć na browarku i popracować na wiosnę? Po co?

Odpowiedz cytując