Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16026
Stary 18.10.2010, 13:07
czy tylko mi się wydaje, czy na trybunie na prawdę nic się nie dzieje ? Krzesełek nie przybywa czy tam ktoś kur*a pracuje ?!
Odpowiedz cytując