Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
ksero87
Junior Member
Od: 03.2008
Skąd: Smolanka
Offline
#
16026
18.10.2010, 13:07
czy tylko mi się wydaje, czy na trybunie na prawdę nic się nie dzieje ? Krzesełek nie przybywa czy tam ktoś kur*a pracuje ?!
ksero87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ksero87
Znajdź inne posty napisane przez ksero87