szczebrzeszcz napisał(a):

|
kolega sugeruje że służby chcą odbić, dlatego że pokazał coś istotnego czy z innych powodów?
|
No nie. O takiej kombinacji nawet nie pomyślałem (mój brak wyobraźni). Chodziło mi bardziej o to że w momencie gdy pojawił się pretekst (zresztą jak najbardziej uzasadniony bo Kwiatkowski przegiął) TVN i spółka zdają się podejmować swoją grę.