Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10615
Stary 18.10.2010, 12:21
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
kolega sugeruje że służby chcą odbić, dlatego że pokazał coś istotnego czy z innych powodów?
No nie. O takiej kombinacji nawet nie pomyślałem (mój brak wyobraźni). Chodziło mi bardziej o to że w momencie gdy pojawił się pretekst (zresztą jak najbardziej uzasadniony bo Kwiatkowski przegiął) TVN i spółka zdają się podejmować swoją grę.