Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 18.10.2010, 12:00
Fakty są oczywiste - Maaskant na razie jako trener prezentuje się fatalnie i jego fajne, gładkie gadki tego nie zmienią. Śmieszne było tłumaczenie na konferencji prasowej, że niby sędzia nie widział jak Marokańczyka i Gułę cały czas faulowali. Po tylu tygodniach powinny być spore symptomy poprawy a jedyne co widzę to długie piły na niezbyt mocnego fizycznie Brożka, który nie ma żadnego wsparcia.
Taktyka, zmiany, przywiązywanie się do nazwisk to główne grzechy Maaskanta.
Za dużo pijaru, za mało roboty.
Zobaczymy co Holendrzy wymyślą w trakcie przerwy zimowej i ocenimy ich na koniec sezonu.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując