Na plus:
Pawełek, Garguła
Na minus:
Bukhari (kondycja) po 70 minutach dętka
Piotrek Brożek - lubie gośćia ale to co wczoraj zagrał to żenada .... Przy bramce też troszkę zawinił ... widział że ma dwóch gości ... więc nawet kosztem faulu nie powinien dać przyjąc piłki gościowi ...
Paweł Brożek - naprawdę nie potrafi od czasu do czasu uciec obrońcy


Branco ... pilnował defensywy i tam był dobry ... ale .. Wisła ma wygrywać .. boczni obrońcy powinni się włączać
Szara przeciętność:
Cała reszta ....
Maskant : masz coraz mniej meczy aby udowodnić że nie jestes pomyłką.
Pisałem przed meczem: należy zacząć budowanie nowej Wisły wprowadzając młodych ... trener się boi .... w zaistniałej sytuacji ryzyko nie jest wielkie. Rado, Cikos, Wilk i paru z młodej Wisły powinni zacząć grać, kosztem starych wyjadaczy ...