Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 18.10.2010, 11:03
Na plus:
Pawełek, Garguła

Na minus:
Bukhari (kondycja) po 70 minutach dętka
Piotrek Brożek - lubie gośćia ale to co wczoraj zagrał to żenada .... Przy bramce też troszkę zawinił ... widział że ma dwóch gości ... więc nawet kosztem faulu nie powinien dać przyjąc piłki gościowi ...
Paweł Brożek - naprawdę nie potrafi od czasu do czasu uciec obrońcy
Branco ... pilnował defensywy i tam był dobry ... ale .. Wisła ma wygrywać .. boczni obrońcy powinni się włączać

Szara przeciętność:
Cała reszta ....

Maskant : masz coraz mniej meczy aby udowodnić że nie jestes pomyłką.

Pisałem przed meczem: należy zacząć budowanie nowej Wisły wprowadzając młodych ... trener się boi .... w zaistniałej sytuacji ryzyko nie jest wielkie. Rado, Cikos, Wilk i paru z młodej Wisły powinni zacząć grać, kosztem starych wyjadaczy ...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując