Wyświetl pojedynczy post
AnBa95
Junior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z nad morza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 18.10.2010, 11:00
Myślę że problemem Wisły jest to ze mamy zawodników którzy w innych zespołach byliby podstawowymi graczami pierwszej drużyny ale niestety nie mamy drużyny.
Odpowiedz cytując