Temat
:
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 17 października niedziela godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
AnBa95
Junior Member
Od: 02.2005
Skąd: z nad morza
Offline
#
318
18.10.2010, 11:00
Myślę że problemem Wisły jest to ze mamy zawodników którzy w innych zespołach byliby podstawowymi graczami pierwszej drużyny ale niestety nie mamy drużyny.
AnBa95
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AnBa95
Znajdź inne posty napisane przez AnBa95