|
Wczoraj po godzinie 20. w Radiu Złote Przeboje była rozmowa z Majchowerem.
Włączyłem radio gdy żydokomuch mówił, że to nawet dobrze, bo na otwarcie stadionu miasto planowało koncert muzyczny, ale żaden zespół nie chciał śpiewać na otwartym stadionie w listopadzie*. Więc koncert na otwarcie odbędzie się w maju.
Niestety nie słyszałem początku wypowiedzi, ale po tym co usłyszałem wnioskuję, że wcześniej Majchower zapowiedział, że stadion nie będzie gotowy w listopadzie. Czy ktoś może potwierdzić, czy wcześniej padło stwierdzenie, że stadion nie będzie gotowy w listopadzie?
Poza tym padło stwierdzenie, że opóźnienia w budowie to wina pracowni Obtułowicza, która nie "wyrabiała się" z projektem. Oraz, że miasto przekaże obiekt Wiśle, a Wisła na własną rękę dokooptuje firmę do zarządzania stadionem.
*Ciekawe czy na Sylwestra na rynku nie będzie żadnych występów. Przecież zespoły nie chcą grać już nawet w listopadzie!
Powód: BO TRZA PISAĆ PO POLSKU :)
Ostatnio edytowane przez cassius31krakow : 18.10.2010 o godz. 12:27.
|