|
Ogólnie to jest jak było i jeśli cudem coś nie zaskoczy to tak będzie dalej.
Niby gra poukładana, przewaga jest, coś tam rozegrają tylko że to wszystko jest takie nijakie. Tak naprawdę ani przez sekundę nie pachniało bramką. Przez ostatnie 3 spotkania to może z trzy strzały na bramkę rywala oddaliśmy.
|