Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.10.2010, 23:03
Ogólnie to jest jak było i jeśli cudem coś nie zaskoczy to tak będzie dalej.
Niby gra poukładana, przewaga jest, coś tam rozegrają tylko że to wszystko jest takie nijakie. Tak naprawdę ani przez sekundę nie pachniało bramką. Przez ostatnie 3 spotkania to może z trzy strzały na bramkę rywala oddaliśmy.
Odpowiedz cytując