Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
8344
17.10.2010, 22:47
kuczmen
napisał(a):
Po dzisiejszym udanym ograniu buków idę za ciosem .Przyznam szczerze że ostatnio same wtopy miałem ale zrobiłem sobie przerwe i na dobre to wyszło
Moje typy na niedziele
Tak jak dzisiaj będe grał po dwa mecze na kuponie
a/
Kolejarz -Flota 02 kurs 1.3
Blackpol - M.C. 2 kurs 1.6
b/
Lens -Rennes 02 kurs 1.29
Hoffenheim -M,gladbach 1 kurs 1.62
c/
Kekyra -Kavala 1 kurs 2.35
Iraklis -Panserraikos 1 kurs 1.2
d/
Mallorca -Espanyol 1 kurs 2
Tilburg -PSV 2 kurs 1.26
e/
Cagliari -Inter 2 kurs 1.95
Brescia - Udinese 10 kurs 1.33
Wierze że moja dobra passa zostanie jutro podtrzymana
Pozdrawiam Typerów
Dzis juz nie było tak dobrze jak wczoraj niestety ale ogólnie wekend na plus
Zaraz podam moje typy na jutro
kuczmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuczmen
Znajdź inne posty napisane przez kuczmen