Wyświetl pojedynczy post
kuczmen
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8344
Stary 17.10.2010, 22:47
kuczmen napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym udanym ograniu buków idę za ciosem .Przyznam szczerze że ostatnio same wtopy miałem ale zrobiłem sobie przerwe i na dobre to wyszło

Moje typy na niedziele

Tak jak dzisiaj będe grał po dwa mecze na kuponie

a/
Kolejarz -Flota 02 kurs 1.3
Blackpol - M.C. 2 kurs 1.6

b/
Lens -Rennes 02 kurs 1.29
Hoffenheim -M,gladbach 1 kurs 1.62

c/
Kekyra -Kavala 1 kurs 2.35
Iraklis -Panserraikos 1 kurs 1.2

d/
Mallorca -Espanyol 1 kurs 2
Tilburg -PSV 2 kurs 1.26

e/
Cagliari -Inter 2 kurs 1.95
Brescia - Udinese 10 kurs 1.33

Wierze że moja dobra passa zostanie jutro podtrzymana

Pozdrawiam Typerów
Dzis juz nie było tak dobrze jak wczoraj niestety ale ogólnie wekend na plus

Zaraz podam moje typy na jutro
Odpowiedz cytując