Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1991
Stary 17.10.2010, 22:22
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie czy Paweł i Piotr Brożkowie Małecki, Wilk, Garguła, Rios, Pawełek, Żurawski,Paljić, Garguła to piłkarze gorsi od piłkarzy Górnika.

Starciliśmy 3/4 obrony + Diaza. Doszedł Rios Paljić Garguła Wilk . Nawet jeśli w obronie mamy tyły to przód powinien być lepszy niż rok temu. A my ewidentnie od jakiegoś czasu nie możemy strzału na bramkę oddać.
Trener miał 4 tygodnie ,,czystego" czasu na przekierowanie drużyny na swoje tory .
Dla mnie coś jest nie tak
z trenerem?
czy z kopaczami?
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując