Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 17.10.2010, 20:30
Nie widziałem, żeby lepsza drużyna kiedykolwiek oddawała pole słabszej, umyślnie, by pograć z nią z kontry. Jaki to miałoby sens. Przecież wyraźnie dominowaliśmy w posiadaniu piłki więc w jakim celu byłoby to robione. Tak grają drużyny, które nie potrafią drugiej dorównać wtedy nastawiają się na kontrę, bo wiedzą, że otwarcie się kończy się golem.
Przecież ten górnik praktycznie nie atakował w jaki sposób i w jakim celu oddawać im inicjatywę, skoro dla nich problemem było wmienić 3 podania. To, że my nie potrafiliśmy pod bramką wykonać zaskakującej akcji nie ma nic do tego. Nie potrafilibyśmy tego zrobić grając 442 ani 424.
..
Odpowiedz cytując