Bartii napisał(a):

Maaskanta nie ruszac, wiadomo ze nam brak glownie defensywy i jakis wzmocnien, z takim skladem jaki mamy teraz to kazdy trener mialby problem, przypomnijcie sobie Kasperczaka, tez kiepsko mu szło..
Po drugie widac postepy Wisły z Maaskantem i wybiera tych zaowodnikow, ktorych i my kibice bysmy wybrali do skladu..
|
Zależy jacy kibice by wybierali!
On ma mieć swoją wizję a nie "demokratycznie" ulegać woli ludu kibicowskiego"
Na razie wyniki go nie bronią, gra też i te wybory..... Boukhari który chyba tylko po znajomości jest w 11.