|
Maaskanta nie ruszac, wiadomo ze nam brak glownie defensywy i jakis wzmocnien, z takim skladem jaki mamy teraz to kazdy trener mialby problem, przypomnijcie sobie Kasperczaka, tez kiepsko mu szło..
Po drugie widac postepy Wisły z Maaskantem i wybiera tych zaowodnikow, ktorych i my kibice bysmy wybrali do skladu..
Wisła najlepszym klubem na świecie.
|