|
Na plus, w przekroju całego meczu zasługuje tylko Guła.
Na plus także Bunoza i Pawełek, ten raz czy dwa nie trafił w piłkę, ten drugi - bramkarz powinien kryć krótki słupek, to podstawa.
Dobra pierwsza połowa Sobola i Boukhariego, ale w przerwie ten drugi powinien być zmieniony na Jirsaka, Wilka albo Żurawia.
Ciężko ocenić Brożka - brakowało mu wsparcia w ataku, zwykle był sam w polu karnym.
W następnym meczu mam nadzieję, że nie zobaczę od pierwszej minuty Patryka, wolałbym, żeby zagrał Rios czy Łobo, bo wrzutka, grając na boku, to podstawa, a zarazem największy brak Małeckiego.
Bramka w największym stopniu obciąża Clebera, nagle totalnie z dupy odpuszcza krycie Zahorskiego.
|