Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1950
Stary 17.10.2010, 18:34
Powolutku i do przodu. Nie ma stresu. Trzeba zbudować drużynę a nie przebierać w koszulki Barcelony i wmawiać, że jest świetnie. Na razie trener robi co może, źle nie jest. Kilka wzmocnień w zimie, ciężka praca na treningach i może w końcu Cupiałowi uda się zbudować prawdziwy twór piłkarski (drużyna, klub, stadion, zaplecze).
Odpowiedz cytując