Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1947
Stary 17.10.2010, 18:17
niestety mam wrazenie ze gra jednym napastnikiem bo nie czarujmy sie ze gramy trzema nie sprawdza sie
musimy wrocic do 442
Odpowiedz cytując