Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
1947
17.10.2010, 18:17
niestety mam wrazenie ze gra jednym napastnikiem bo nie czarujmy sie ze gramy trzema nie sprawdza sie
musimy wrocic do 442
Dagobert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dagobert
Znajdź inne posty napisane przez Dagobert