Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 17.10.2010, 18:03
No i co z tego, że nie strzeliliśmy gola? To z pewnością nie wina trenera. Drużyna zagrała ogólnie dobre zawody, była dużo lepsza od Górnika. Wprawdzie drużynę rozlicza się ze skuteczności, ale Wiśle brakuje właśnie napastnika i jakiegoś kreatora gry, bo Boukhari niezbyt mi jednak pasuje do tej drużyny. Za mało biega, trzeba za niego pracować, a przecież tu nie o to chodzi. Mecz też trzeba wybiegać.
Odpowiedz cytując