|
No i co z tego, że nie strzeliliśmy gola? To z pewnością nie wina trenera. Drużyna zagrała ogólnie dobre zawody, była dużo lepsza od Górnika. Wprawdzie drużynę rozlicza się ze skuteczności, ale Wiśle brakuje właśnie napastnika i jakiegoś kreatora gry, bo Boukhari niezbyt mi jednak pasuje do tej drużyny. Za mało biega, trzeba za niego pracować, a przecież tu nie o to chodzi. Mecz też trzeba wybiegać.
|