Temat
:
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 17 października niedziela godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
149
17.10.2010, 17:48
Ale z was dzieci. Taki jest obecnie potencjał Wisły. Drużyna środka tabeli i tyle. Przyzwyczajcie się, a nie bijcie po którymś z kolei trenerze. Ze słabymi zawodnikami cudów nie będzie.
Martineq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Martineq
Znajdź inne posty napisane przez Martineq