Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
BiSisJeans
Member
Od: 09.2010
Offline
#
18750
17.10.2010, 15:01
Cytat:
Właśnie gdzie w KRK są takie miejsca (restauracje , bary ) gdzie można obejrzeć mecz Wisełki
Resteuracja "U Wiślaków"
BiSisJeans
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BiSisJeans
Znajdź inne posty napisane przez BiSisJeans