Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4509
Stary 17.10.2010, 14:53
Ja mam cichą nadzieję, że w razie gdyby miało przyjść co do czego to Warszawiak Jankowski zrobi to samo, co niedawno zrobił Warszawiak Kucharczyk i oleje wasze zaloty (tak jak Kucharczyk zaloty Kuchenek), deklarując że co jak co, ale grać to on może dla Legii i weźcie się z tym krakoskim szmalem, bo on to nie z tych
Legionista
Odpowiedz cytując