Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10612
Stary 17.10.2010, 13:23
Być może niektórzy z was nie zauważyli tego (bo wałkował to przede wszystkim TVN24) ale minister sprawiedliwości przed kamerami złamał prawo (podobno) i przesłuchiwał taśmy z czarnej skrzynki (objęte ponoć tajemnicą śledztwa). Najśmieszniejsze jest to że ministra krytykował nie kto inny tylko Widacki. Czyżby służby celowały w "odbicie" strategicznego fotela ministerstwa sprawiedliwości?