Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Leh71
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik
Online
#
3745
17.10.2010, 12:41
Ciekawe jak Legia mogła wchodzić na stadion Lecha jak tam jeszcze nie grali.
Leh71
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Leh71
Znajdź inne posty napisane przez Leh71