Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Marceli_szpak
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
16020
17.10.2010, 12:32
Miałem podobnie.
Teraz otwieram przez Quick Time --> Otwórz URL --> rtsp://91.213.255.219/live/mpeg4
Marceli_szpak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marceli_szpak
Znajdź inne posty napisane przez Marceli_szpak