sokol1366 napisał(a):

a kiedy zniżki dla tych którzy są z Wisełką od xxx lat Jeżdżą na wyjazdy itd.? klub interesuje się studencikami którzy pochodzą dotąd aż skończą studia i wrócą do swoich mieścin a Ci którzy jeździli do Sosnowca i na Suche Stawy zostali całkowicie olani!!! Na Korone wielu z tych którzy poświecali czas jeżdżą na mecz "u siebie" musieli użerać sie z piknikami później na E zamiast brać czynny udział w dopingu, może pora żeby klub traktował kibiców odpowiednio do tego co prezentują sobą meczami u siebie i na wyjazdach!!!
|
Bo u nas są ważniejsi klienci, a kibicom, co chca dopingować, każe się siedzieć, bo odstraszają innych klientów, ktorzy chcą oglądać niesamowite widowisko naszych kopaczy wspaniałe akcje, bramki i niesamowite emocje...

Szkoda, że nie biorą pod uwagę to, czy tym ludziom, chce sie stac w kilometrowej kolejce po bilety... tutaj nie mają sobie nic do zarzuczenia... wszyscy śmigają i cieszą się że muszą stać... 5 godzin

lepiej zwalić na to, że dzieci i starsi ludzie nie wytrzymają stać przez 90 minut

Niestety chore rzeczy zaczynają sie dziać, i niestety obwaiam się, że to dopiero początek...