Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sokol1366
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3741
Stary 17.10.2010, 12:05
a kiedy zniżki dla tych którzy są z Wisełką od xxx lat Jeżdżą na wyjazdy itd.? klub interesuje się studencikami którzy pochodzą dotąd aż skończą studia i wrócą do swoich mieścin a Ci którzy jeździli do Sosnowca i na Suche Stawy zostali całkowicie olani!!! Na Korone wielu z tych którzy poświecali czas jeżdżą na mecz "u siebie" musieli użerać sie z piknikami później na E zamiast brać czynny udział w dopingu, może pora żeby klub traktował kibiców odpowiednio do tego co prezentują sobą meczami u siebie i na wyjazdach!!!
Odpowiedz cytując