1q2
Mam wrażenie, że "trochę" zbyt jednostronny Jesteś w postrzeganiu obecnego sporu. Jak na razie obrzucasz wyzwiskami osoby sugerujące wersję o zamachu nie dostrzegając skrajności z drugiej strony, gdzie pojawiają się sugestie o "pilotach kamikadze", jak choćby teksty tzw. "przecieków" z Zakładu badającego taśmy z czarnych skrzynek w Polsce, gdzie pojawiły się sugestie, iż Protasiuk miał rzec "Jak nie wyląduję to mnie zabiją", czy też dalej idące wynurzenia "Polska The Times", iż miał się przechwalać twierdząc "To patrzcie jak lądują debeściaki".
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...ga_Tu_154.html
Do tej pory, a od lipca kiedy takie informacje w prasie się pojawiły minęły już 3 miesiące nie ma jakiegokolwiek potwierdzenia tych "przecieków kontrolowanych".
Czy zastanawiałeś się może wtedy co czują Rodzice śp. mjr Protasiuka

Wówczas także nie przypominam sobie aby REM w jakikolwiek sposób zaprotestowało. A przykład który podałem o 3 rzekomo rannych osobach to nie jest przykład zwykłej dezinformacji. To jest informacja którą o ile dobrze pamiętam TVN24 podawał już kilka godzin po katastrofie i jak do tej pory nie słyszałem z ich strony jakiegokolwiek słowa "Przepraszam". Czy REM zareagowała

Nie przypominam sobie.
Jeżeli zaś chodzi o ten "artykuł" w Gazecie Polskiej to zgadzam się z komentarzem Igora Janke zamieszczonym w Rzepie
http://blog.rp.pl/janke/2010/10/14/%E2%80%9Egazeta-polska-za-banda/
tylko po prostu razi mnie jednostronność reakcji instytucji publicznej jaką jest REM.
DMC
w kwestii mojego "zaufania" do mediów bardzo się pomyliłeś, jestem do nich nastawiony wyjątkowo krytycznie a już w szczególności do GieWu i ITI
Edit. Jeszcze jedna kwestia, którą muszę poruszyć 1q2 czytając ponownie Twój post. Piszesz, że wkrótce może dojść do tragedii i zamachu sprokurowanego przez jakiegoś szaleńca. Otóż znowu mam wrażenie przeginasz i błędnie umiejscawiasz swoje "lęki". Kogo się obawiasz

Tych Babć modlących się z różańcami w ręku, czy Dziadków którzy z trudem się z miejsca na miejsce przemieszczają

A może powinieneś raczej szukać szaleńców na drugim biegunie, gdzie już znalazł się osobnik, który granatem chciał potraktować Ludzi modlących się pod Krzyżem

Czy też wśród tych "młodych, wykształconych z wielkich miast" wśród których, przewijają się bandyci z wyrokami bezkarnie lżąc, szydząc a i posuwając się do naruszenia nietykalności cielesnej tych, którzy tam się modlą

Ot taka moda widać nastała i chyba powoli i do Krakowa się przenosi.
Bo przecież "trzeba tępić oszołomów"
http://www.rp.pl/artykul/550507-Dram...papieskim.html
nawet motorem sobie po pijaku po nich przejechać, a co
Dlaczego tylko jedna strona jest przez Ciebie tak napiętnowana
