Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 17.10.2010, 08:57
Jeśli ten mecz nie wygramy to już można zapomnieć o MP. Jagiellonia jednak jest w gazie. Oczywistym jest, że będzie tracić punkty, ale 9-10 punktów (jeżeli nie wygramy) trudno będzie odrobić. Nic dwa razy się nie zdarza (Lech odrobil 10 punktów straty).

Maaskant miał bardzo dużo czasu (2 przerwy reprezentacyjne) i teraz raczej już nie będzie tłumaczenie, że się jest nowm trenerem i trzeba poznać drużynę
Odpowiedz cytując