|
Jeśli ten mecz nie wygramy to już można zapomnieć o MP. Jagiellonia jednak jest w gazie. Oczywistym jest, że będzie tracić punkty, ale 9-10 punktów (jeżeli nie wygramy) trudno będzie odrobić. Nic dwa razy się nie zdarza (Lech odrobil 10 punktów straty).
Maaskant miał bardzo dużo czasu (2 przerwy reprezentacyjne) i teraz raczej już nie będzie tłumaczenie, że się jest nowm trenerem i trzeba poznać drużynę
|