tofik napisał(a):

|
Natomiast był czas, żeby je wydac nieracjonalnie. Ponad milion euro jak krew w piach. Na szczęście Basałaj z Kapką nie są jedynymi ludźmi, którzy decydują, kto ma nas wzmocnić. Decydujące zdanie powinien mieć trener i dyr sportowy. W tym szukam pocieszenia.
|
Znowu tak dużo nie wydali, ale generalnie zgadzam się z Tobą.