WISŁAZWE - chłopie robisz świetną robotę , przydaje mi się to bardzo bo pracuje nad pewną rzeczą

Ale przez to wszystko naprawdę się już pogubiłem...
Jak to w końcu jest z tym Pucharem

Ile tak naprawdę razy graliśmy w nim

Z tego co się tu od ciebie oraz od innych teraz dowiedziałem i to graliśmy w nim 6 razy. I teraz mam problem z wywnioskowaniem poza sezonem 66/67 w którym dokładnie sezonie wygraliśmy grupę.
Pomożesz jeszcze
