Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Maciejj
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: kątownia
Offline
#
18730
16.10.2010, 20:11
szczepanwislak
napisał(a):
Panowie , to znowu ja z podobnym pytaniem
Chodzi mi dokładnie o tę pierwszą edycje Pucharu Intertoto w której wygraliśmy grupę
Sezon 1969:
Grupa 8
Wisła Kraków - VSS Kosice
4:0, 0:4
Wisła Kraków - Lierse SK
2:1, 1:1
Wisła Kraków - Esbjerg
2:1, 1:0
Byłbym wdzięczny jak by ktoś napisał w których z tych meczy Wisła była gospodarzem
Z góry dziękuje
Gospodarz:
Wisła Kraków - VSS Kosice 4:0
Wisła Kraków - Lierse SK 2:1
Wisła Kraków - Esbjerg 2:1
Maciejj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciejj
Znajdź inne posty napisane przez Maciejj