Panowie , to znowu ja z podobnym pytaniem

Chodzi mi dokładnie o tę pierwszą edycje Pucharu Intertoto w której wygraliśmy grupę
Sezon 1969:
Grupa 8
Wisła Kraków - VSS Kosice 4:0, 0:4
Wisła Kraków - Lierse SK 2:1, 1:1
Wisła Kraków - Esbjerg 2:1, 1:0
Byłbym wdzięczny jak by ktoś napisał w których z tych meczy Wisła była gospodarzem
Z góry dziękuje