MCX napisał(a):

Ja przytoczyłbym jeszcze przykład trenera Kafarskiego i Lechii.
|
Też go wcześniej wielokrotnie chwaliłem.
Akurat podoba mi się ogólnie co się dzieje w klubie naszej zgody. Zarząd jakby wyciągnął wnioski z poprzednich nieudanych sezonów i ściągnęli kilku naprawdę bardzo dobrych jak na polską ekstraklasę zawodników.
Bardzo przemyślaną politykę transferową prowadzi i Jagiellonia, i Lechia.
My nie powinniśmy zmierzać tym tropem, że w ciągu jednego sezonu zmieniamy dużą część składu,
w tym praktycznie całą formacje defensywną w ciągu jednego okna powinniśmy ściągać max. 3 zawodników, ale wysokiej klasy przy czym nie sprzedawać nikogo z podstawowej 11.
My pozbyliśmy się w oknie filarów zespołu, a zastąpiliśmy ich słabymi zawodnikami z łapanki pomijając Wilka i Riosa.