Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
4405
16.10.2010, 16:29
Na Groclinie już jednak zmienili nastawienie
Tytuł artykułu mówi wszystko
http://wielkapolonia.pl/component/co...zej-utrzymania
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18