sambo napisał(a):

http://wiadomosci.onet.pl/media/rem-...wiadomosc.html
to jest bardzo ciekawe. W sumie super ciekawe, ponieważ mogę przyrzec, że w dniu katastrofy słyszałem dokładnie to samo z ust dziennikarki programu TVP 3.
Coś tu nie halo - ktoś tu próbuje zrobić w durnia 40 mln ludzi
|
dokładnie, była wiadomośc że 3 osoby przeżyły ale po jakimś czasie podali że wszyscy nie żyją niestety.
http://news.money.pl/artykul/nieofic...,0,607933.html
Pewnie za jakiś czas Discovery nakręci o tym film i wtedy dowiemy sie jak było naprawde