Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10597
Stary 16.10.2010, 16:10
sambo napisał(a):Wyświetl post
http://wiadomosci.onet.pl/media/rem-...wiadomosc.html


to jest bardzo ciekawe. W sumie super ciekawe, ponieważ mogę przyrzec, że w dniu katastrofy słyszałem dokładnie to samo z ust dziennikarki programu TVP 3.

Coś tu nie halo - ktoś tu próbuje zrobić w durnia 40 mln ludzi
dokładnie, była wiadomośc że 3 osoby przeżyły ale po jakimś czasie podali że wszyscy nie żyją niestety.http://news.money.pl/artykul/nieofic...,0,607933.html

Pewnie za jakiś czas Discovery nakręci o tym film i wtedy dowiemy sie jak było naprawde