Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10593
Stary 15.10.2010, 23:36
"oj, wtedy to będziemy narzekać na ceny przejazdów ;-)"

I bardzo słusznie. O tym akurat nie dyskutowaliśmy ale jest faktem że system tzw: koncesjonowanych autostrad jest absolutnym skandalem i tutaj niestety ten hołubiony przez Ciebie rząd naprawdę daje ciała. To co Polaczek starał się naprawić Grabarczyk spieprzył.

"Czyli zarówno ja, jak i poseł Piechociński mamy podobne wątpliwości. Do innych autostrad wątpliwości nie ma, bo są praktycznie w całości w budowie."

Jeśli masz wątplwości to dlaczego pisałeś: "W 2012 będziemy mieli A4 gotową w całości, A2 z Warszawy do granicy z Niemcami. W A1 braknie jedynie odcinka z Katowic do Częstochowy" . Emjot napisał:"Żmijan z Piechocińskim mówili też o autostradach. Wspomnieli o tym, że odcinek Stryków-Pyrzowice jest pod dużym znakiem zapytania jeśli chodzi o Euro." Z czego wynika że wątplwiwości co do terminu realizacji dotyczą nie tylko odcinka Częstochowa-Katowice ale całego fragmetu od Strykowa do Katowic (czyli równiez fragmentu Stryków-Częstochowa).
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 15.10.2010 o godz. 23:51.