Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Greg91
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
10592
15.10.2010, 22:54
Ma ktoś wystąpienie Putina na Westerpalatte z 2009roku.Wszystko jedno czy na youtubie czy w pliku(ja na w necie nie mogę znaleźć).
Może być też cała impreza, albo sam tekst w każdym razie dzięki za jakiś link.
PS. tylko z tłumaczeniem
Greg91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Greg91
Znajdź inne posty napisane przez Greg91