Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
18723
15.10.2010, 20:58
Kolega otworzył sklep z tego typu odzieżą, na ul. Grzegórzeckiej, naprzeciwko hali targowej - koło ksero.
Hi Tec'a też ma
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7250633
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff